633660-2022 - MededingingNederland-Maasdam: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Integraal groen onderhoud openbare ruimte 2023-2028
Referentienummer: Z.22.173614
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Zie paragraaf 1.1 van de Leidraad voor de omschrijving van de werkzaamheden
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
a. Verwijderen stamopschot bomen;
b. Onkruidvrij maken boomspiegels en beplantingen;
c. Uitmaaien rand bosplantsoen;
d. Verwijderen zwerfafval uit beplantingen, gazons, bermen/bloemrijk gras en speelterreinen;
e. Knippen van hagen;
f. Randsnoei beplantingen;
g. Snoeien beplantingen incl. halfheesters/voorjaarsbloeiers en opstellen snoeiplan
h. Afknippen/Mulchen en bemesten vaste planten;
i. Slepen gazons;
j Maaien van gazons, gazons met bollen, extensief gras maai mei niet;
k. Maaien loof van bolgewassen;
l. Afsteken graskanten;
m. Bijmaaien rondom bomen, obstakels, hekwerken en muren;
n. Verwijderen blad en takken van gazons en speelterreinen;
o. Maaien ruw gras en bermen (standaard beheer);
p. Maaien bloemrijk gras (ecologisch beheer);
q. Onkruidbeheersing elementenverhardingen (klinkers en tegels);
r. Onkruidbeheersing halfverhardingen;
s. Inzetten medewerkers en materieel o.a. verwijderen natuurlijk afval, inboeten en aanplanten;
t. Activiteiten in het kader van de Wet natuurbescherming;
u. Toepassen van verkeersmaatregelen.
perceel 2
Perceel nr.: 2