633835-2023 - ResultaatNederland-Apeldoorn: Kantine- en cateringdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst catering gemeentelijke opvang Oekraïne (GOO), 2023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
55500000 Kantine- en cateringdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdracht
Het doel van deze aanbesteding is te komen tot het contracteren van de meest geschikte leverancier voor het uitvoeren van catering op de locaties van de gemeentelijke opvang Oekraine (GOO) van de gemeente Apeldoorn. Binnen de opdracht valt in ieder geval:
- het verzorgen van ontbijt;
- het verzorgen van lunch;
- het verzorgen van avondeten;
- mogelijkheid tot samenstellen ontbijt/lunchpakket.
Contract
Via deze Europese aanbesteding wenst aanbestedende Dienst één leverancier te contracteren voor een periode van maximaal vier jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 december 2023 en de overeenkomst loopt tot en met 30 november 2024. Vervolgens kan de overeenkomst maximaal zesmaal met 6 maanden worden verlengd. Er wordt gebruik gemaakt van een actieve opzegging. Dat wil zeggen dat de opdracht in principe verlengd wordt, tenzij de overeenkomst nadrukkelijk door opdrachtgever wordt opgezegd.
Gunningscriterium
BPKV 50% prijs, 50% kwaliteit
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
55520000 Cateringdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding