633929-2025 - Resultaat
België – Generatoren – Huur stroomaggregaten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Huur stroomaggregaten
Beschrijving: De aanbesteder wenst een raamovereenkomst te sluiten voor het leveren, plaatsen, in en uit dienst nemen van stroomaggregaten vanaf 100 kVA t.e.m. 630 kVA zowel voor geplande werken, als bij defecten aan het distributienet. Voor de ad-hoc defecten dient een 24u/24u wachtdienst te worden voorzien waarbij de opdrachtnemer een maximale interventietijd, bepaald in het bestek, dient te garanderen. De opdrachtdocumenten zullen de nodige herzieningsclausules bevatten om technische alternatieven (bijv. batterij-packs), in het kader van de elektrificatie of CO2-reductie, af te roepen op de raamovereenkomst. Er zal in dit dossier gekozen worden voor Dual sourcing Perceelnummer Perceelomschrijving Sourcingtype 1 Regio’s Antwerpen, Kempen en Mechelen Dual sourcing 2 Regio’s Hageland-Dijle, Limburg Noord en -Zuid Dual sourcing 3 Regio’s Schelde-Waas en Zenne-Dender Dual sourcing 4 Regio’s Schelde-Lieve en Leie-Schelde Dual sourcing 5 Regio’s Brugge-Middenkust en IJzer-Mandel Dual sourcing De opdracht zal in de markt geplaatst worden als een dossier in de speciale sectoren met toepassing van de wettelijke bepalingen vervat in de Wet inzake Overheidsopdrachten. Het type dossier is bepaald als een dossier van leveringen. De opdracht zal toegewezen worden conform de Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging.
Interne identificatiecode: FLU24D021
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31120000 Generatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU24D021 - 1
Beschrijving: De aanbesteder wenst een raamovereenkomst te sluiten voor “huren van stroomaggregaten”, voor de regio: OOST 1: Regio’s Antwerpen, Kempen en Mechelen (perceel 1)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: FLU24D021 - 2
Beschrijving: De aanbesteder wenst een raamovereenkomst te sluiten voor “huren van stroomaggregaten”, voor de regio: OOST 2: Hageland-Dijle, Limburg Noord en -Zuid (perceel 2)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: FLU24D021 - 3
Beschrijving: De aanbesteder wenst een raamovereenkomst te sluiten voor “huren van stroomaggregaten”, voor de regio: CENTRUM: Schelde-Waas en Zenne-Dender (perceel 3)
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: FLU24D021 - 4
Beschrijving: De aanbesteder wenst een raamovereenkomst te sluiten voor “huren van stroomaggregaten”, voor de regio: WEST 1: Schelde-Lieve en Leie-Schelde (perceel 4)
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: FLU24D021 - 5
Beschrijving: De aanbesteder wenst een raamovereenkomst te sluiten voor “huren van stroomaggregaten”, voor de regio: WEST 2: Brugge-Middenkust en IJzer-Mandel (perceel 5)
Interne identificatiecode: 5