2. Procedure
Procedure
Titel: Project 21.477/1 - RWZI Lokeren uitbreiding - Bouwkundige werken
Beschrijving: 21.477/1 - RWZI Lokeren uitbreiding - lot1 Bouwkundige werken. Bouwen en opstarten van een uitbreiding van RWZI LOKEREN, Zelebaan 44, LOKEREN. Voorliggend bestek betreft LOT 1: Bouwkunde De volledige opdracht omvat in hoofdzaak: * Het doorstroomdebiet van de installatie te verhogen. * Aanpassingen aan de influentvijzels en roosterinstallatie * De afbraak van de zandvanger en bestaande voorbezinktanks * Bouw van een derde beluchtingsbekken. * Het bouwen van een verdeelput en nieuwe nabezinktank 4 + recirculatiepompstation * Aanpassingen aan het bestaand recirculatiegemaal. * Aanpassing aan bestaand effluentpompstation * Het voorzien van een laagspanningslokaal. * Aanleg procesleidingen * Beschoeiingen ikv stabliteit bouwput en bemalingen. * Ombouw van elektrische installatie * Infrastructuur omvattende wegenis, toegangscontrole en terreinwerken * De nodige tijdelijke voorziening om de voorgeschreven fasering te handhaven.
Interne identificatiecode: 21477/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties
Aanvullende classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 21477/1 - 1
Beschrijving: 21.477/1 - RWZI Lokeren uitbreiding - Bouwkundige werken. De volledige opdracht omvat in hoofdzaak: * Het doorstroomdebiet van de installatie te verhogen. * Aanpassingen aan de influentvijzels en roosterinstallatie * De afbraak van de zandvanger en bestaande voorbezinktanks * Bouw van een derde beluchtingsbekken. * Het bouwen van een verdeelput en nieuwe nabezinktank 4 + recirculatiepompstation * Aanpassingen aan het bestaand recirculatiegemaal. * Aanpassing aan bestaand effluentpompstation * Het voorzien van een laagspanningslokaal. * Aanleg procesleidingen * Beschoeiingen ikv stabliteit bouwput en bemalingen. * Ombouw van elektrische installatie * Infrastructuur omvattende wegenis, toegangscontrole en terreinwerken * De nodige tijdelijke voorziening om de voorgeschreven fasering te handhaven.
Interne identificatiecode: 1