2. Procedure
Procedure
Titel: NU OOH - Ridderspoor & Bestuursbureau SMK
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Openbaar Onderwijs Houten, Locaties: Ridderspoor & Bestuursbureau Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Eerdere aankondiging: 653733-2021
Interne identificatiecode: T101452
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000