2. Procedure
Procedure
Titel: Post en pakket bezorging ten behoeve van gemeente Hengelo
Beschrijving: Gemeente Hengelo wenst één opdrachtgever te contracteren voor het verzorgen van al haar post niet zijnde verkiezingspost.
Interne identificatiecode: Z-3809943
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure. Zie voor meer informatie de Aanbestedingsdocumenten in Mercell S2C
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64121100 Postbezorging
Aanvullende classificatie (cpv): 64112000 Brievenpostdienst, 64113000 Pakketpostdienst
5. Perceel
Perceel: LOT-0000