Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Functiegebonden fietsen op basis van full operational lease
Referentienummer: 213366
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34430000 Fietsen
II.1.4.
Korte beschrijving
De Gemeente Amsterdam wil door middel van deze Aanbesteding met één Ondernemer afspraken maken voor de levering van Functiegebonden Fietsen op basis van Full operational Lease. Deze afspraken zullen worden vastgelegd in een Raamovereenkomst met een looptijd van drie (3) jaar met een optie tot verlengen van één maal één (1) jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34422000 Fietsen met hulpmotor, 34430000 Fietsen, 34431000 Fietsen zonder hulpmotor
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding