634903-2022 - MededingingNederland-Arnhem: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ABG 178 Raamovereenkomst Geluidsmetingen op deklagen 2023-2026
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met een opdrachtnemer voor ABG 178 Raamovereenkomst Geluidsmetingen op deklagen 2023-2026 aan Provincie Gelderland. Deze opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die Inschrijving met de laagste prijs heeft uitgebracht.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233141 Wegenonderhoud
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het doel van deze aanbesteding is een Overeenkomst te sluiten met één partij voor de gevraagde werkzaamheden. De opdracht is op basis van een resultaatverplichting.
De Overeenkomst heeft het karakter van een Raamovereenkomst. Dit betekent dat de voorwaarden inzake te plaatsen nadere opdrachten vooraf zijn vastgelegd. Indien zich een concrete, werkelijke behoefte voordoet bij de Aanbesteder kan hierin worden voorzien door opdrachtnemer op basis van een nadere opdracht, die past binnen de kaders van de Overeenkomst.
Alle voorwaarden op basis waarvan nadere opdrachten door opdrachtnemer zullen moeten worden uitgevoerd zijn vastgelegd in de Overeenkomst. Een nadere opdracht komt dan ook tot stand na een schriftelijke afroep door opdrachtgever.
Het leveren binnen de gestelde opleverdatum is essentieel.
Met het oog op politieke, economische, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de politieke/ambtelijke organisatie van de opdrachtgever, is het mogelijk dat de omvang van de Overeenkomst wijzigt.
Met deze raamovereenkomst willen we eenheidstarieven vastleggen voor de geluids- en textuurmetingen die we willen laten uitvoeren in 2023, 2024, 2025 en 2026. Per project wordt een deelopdracht verstrekt.
Voor de toetsing van geluidreductie van bestekken met Geluid Reducerende Deklagen en monitoring hiervan zullen er verschillende metingen moeten worden uitgevoerd:
- SPB- meting gecombineerd met CPX-meting na oplevering/openstelling van wegvakken.
- CPX- meting 2 - 4 - 6 - 8 jaar na oplevering/openstelling van wegvakken
- Textuur metingen
- Diverse administratieve handelingen en rapportages.
Het bedrijf, aan wie de opdracht gegund wordt, zal vrijwel steeds exclusief de gevraagde dienstverlening verzorgen. De provincie Gelderland behoudt zich het recht voor om in specifieke gevallen, zulks ter beoordeling van de provincie, een andere dienstverlener in te schakelen, een en ander na overleg met opdrachtnemer.