Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Informatiepunt NCO
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst voor het inrichten van een Informatiepunt voor het NCO, zoals omschreven en nader gespecificeerd in de Aanbestedingsdocumenten met één (1) Inschrijver die binnen de gestelde kaders van het aanbestedingsrecht, de economisch meest voordelige inschrijving voor de Opdracht heeft gedaan. De economische meest voordelige inschrijving wordt vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteit verhouding.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het doel van de opdracht betreft het inrichten van een informatiepunt voor het NCO. Het informatiepunt heeft als doel het gebruik en inzetten van de NCO-rapportages (zowel de reguliere als de leergroeirapportages, in het po en vo) te vergroten en scholen en besturen te faciliteren in het gebruiken en inzetten van de rapportages.