635105-2026 - Mededinging
Nederland – Gebouwinspectiediensten – Uitvoering conditiemetingen NEN 2767 – UvA/HvA
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering conditiemetingen NEN 2767 – UvA/HvA
Beschrijving: Zie documenten
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71315400 Gebouwinspectiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000