2. Procedure
Procedure
Titel: Schuldhulpverlening
Beschrijving: De Opdracht omvat dienstverlening op het gebied van Schuldhulpverlening voor medewerkers van de Politie. Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: - Het uitvoeren van schuldhulpverlening. Dit bestaat uit financieel onderzoek en het opleveren van een adviesplan, ondersteuning van medewerkers bij te nemen stappen en contact met schuldeisers. Crisisinterventie bij dreigende huisuitzetting of afsluiting van gas, elektriciteit of water is hiervan ook onderdeel; - Problematische schulden; schulden die niet binnen 18 maanden zelfstandig kunnen worden opgelost. De geraamde opdrachtwaarde van deze opdracht betreft circa €80.000,- exclusief btw per jaar. Zie Inschrijvingsleidraad voor verdere informatie.
Interne identificatiecode: HR0080
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: gehele opdracht
Beschrijving: Dit perceel betreft de gehele opdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Politie heeft een eenzijdig uit te oefenen optie tot verlenging van deze Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden met een periode van twee (2) maal één (1) jaar.