Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken, Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 39515000 Gordijnen, draperieën, valletjes en rolgordijnen van stof
Aanvullende classificatie (cpv): 39515100 Gordijnen, 39515400 Rolgordijnen, 39515410 Binnenzonwering, 39515420 Zonwering van textiel, 39515430 Jaloezieën, 39515440 Lamellengordijnen, 45421144 Installeren van zonweringen, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Nederland