Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Multifunctionals en Papier
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze Aanbesteding is om één leverancier te contracteren voor de levering van afdrukapparatuur, bijbehorende software, het onderhoud hierop en papier.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
·Levering en installatie van 355 Multifunctionals en 39 repromachines op diverse locaties .).
·Levering en installatie van beheersoftware.
·Levering en installatie van Cloud gebaseerde software
·Onderhoud op afdrukapparatuur en geleverde software.