2. Procedure
Procedure
Titel: 31205028 ROK GVO beweegbare bruggen Zeeland
Beschrijving: Met de inkoop ROK GVO Zeeland beoogt Rijkswaterstaat een raamovereenkomst te sluiten met de meest geschikte opdrachtnemer voor het groot variabel onderhoud van maximaal 6 beweegbare bruggen in de regio Zee & Delta zodat deze bruggen veilig, beschikbaar en betrouwbaar blijven functioneren. Maximaal 6 Bruggen, zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 31205028
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Met de inkoop ROK GVO Zeeland beoogt Rijkswaterstaat een raamovereenkomst te sluiten met de meest geschikte opdrachtnemer voor het groot variabel onderhoud van maximaal 6 beweegbare bruggen in de regio Zee & Delta zodat deze bruggen veilig, beschikbaar en betrouwbaar blijven functioneren. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1