636063-2022 - MededingingNederland-Volendam: Software en informatiesystemen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ICT Financieel systeem
Referentienummer: 21.226-BV
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Edam-Volendam (hierna te noemen aanbestedende dienst) is voornemens 1 inschrijver te contracteren die verantwoordelijk is voor implementatie en onderhoud van een Financieel Systeem. De aanbesteding betreft een Europese aanbesteding.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht behelst de volgende aspecten:
a) De volgende kernprocessen worden ondersteund met het financieel systeem:
• Inkoopproces (bestellen, verplichtingenadministratie, factuurafhandeling)
• Verkoopproces (facturen versturen en invordering)
• Betalingsverkeer (ontvangsten en betalingen)
• Memorialen (kosten verdelen, correctieboekingen)
• Grootboekbeheer (rekeningschema / structuren / kenmerken)
• Begrotingsproces (vastleggen van de meerjarenbegroting en wijzigingen daarop)
• Investeringen/projecten, activa en kapitaallasten
• Balansbeheer (reserves, voorzieningen, leningen, vorderingen, schulden e.d.)
• Fiscale processen (Omzetbelasting, BTW compensatiefonds, VPB en Werkkostenregeling)
• Rapportageproces (Iv3, interne controles)
• Autorisatiebeheer (rollen, groepen)
• Contractbeheer (gewenst)
b) Implementatie van het systeem en de kernprocessen bestaande uit procesuitwerking- en inrichting, testen, opleiden van de organisatie en ondersteuning bij livegang.
c) Onderhoudsovereenkomst voor de duur van de overeenkomst.