2. Procedure
Procedure
Titel: Multifunctionals en Repromachines
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren en onderhouden van Multifunctionals en Repromachines voor de locaties van Ons Middelbaar Onderwijs. De opdracht, op basis van lease, bestaat uit: 1. Het turn-key afleveren van Apparatuur en Software; 2. Het leveren van toners en nietjes; 3. Het beschikbaar stellen, inrichten en onderhouden van een webshop; 4. Het onderhouden van Apparatuur en Software; 5. Het verhelpen van storingen; 6. Het ophalen van Apparatuur aan het einde van de overeenkomstperiode. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
Aanvullende classificatie (cpv): 30121300 Reproductiemachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren en onderhouden van Multifunctionals en Repromachines voor de locaties van Ons Middelbaar Onderwijs. De opdracht, op basis van lease, bestaat uit: 1. Het turn-key afleveren van Apparatuur en Software; 2. Het leveren van toners en nietjes; 3. Het beschikbaar stellen, inrichten en onderhouden van een webshop; 4. Het onderhouden van Apparatuur en Software; 5. Het verhelpen van storingen; 6. Het ophalen van Apparatuur aan het einde van de overeenkomstperiode.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twaalf (12) optiemaanden