636625-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Adviseur Planning & Control
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur Planning & Control
Beschrijving: Als adviseur P&C/BI ga je deel uitmaken van zowel het P&C team als het BI team. In het P&C team krijg je een aantal eigen verantwoordelijkheden. En in het BI-team, waarin meerdere disciplines zijn vertegenwoordigd, bouw je mee aan nieuwe dashboards en ontwikkel je bestaande dashboards verder door in onze BI-tool Qlik Sense. Op basis van een analyse van problemen en vragen van de organisatie doe je voorstellen voor verbetering. Verder help je mee bij het testen als er veranderingen worden doorgevoerd. Dit betreffen vooral de dashboards voor de sturing en verantwoording van de ODRU. Bij de uitvoering van de taken, kan je uiteraard rekenen op de ondersteuning van je teamgenoten In overleg met jouw collega’s en leidinggevende wordt het P&C takenpakket verdeeld. In grote lijnen zal het takenpakket voor jou uit de volgende werkzaamheden en verantwoordelijkheden bestaan: • Je beheert en onderhoudt (de inrichting van) de projectadministratie in het financiële systeem. • Je beheert en onderhoudt de accountingmanual en diverse P&C instructies (zoals voor tijdschrijven). • Je helpt bij de doorontwikkeling van P&C instrumenten zoals rapportages (o.a. KPI’s en kengetallen) en de analyse en monitoring van risico’s. • Samen met jouw collega’s stel je tussentijdse rapportages op. Hierbij zorg je ervoor dat men tijdig beschikt over complete en actuele financiële en niet-financiële informatie. • Je verricht analyses op de rapportages ten behoeve van de bedrijfssturing en verantwoording. • Je speelt innovatief en proactief in op ontwikkelingen op het gebied van P&C. Je maakt hiervoor voorstellen en adviseert onze stakeholders daarover. • Je ondersteunt het management bij projecten (zoals bijvoorbeeld de geluidsaneringsprojecten). Waar nodig ondersteun je jouw collega’s en toets je collegiaal de kwaliteit van de producten.
Interne identificatiecode: Financieel/economisch/control
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000