2. Procedure
Procedure
Titel: Website Invest-NL
Beschrijving: Ontwerp, bouw, implementatie, onderhoud, doorontwikkeling, service en hosting website Invest-NL De raming voor de gehele looptijd van de opdracht betreft maximaal 240K
Interne identificatiecode: TN449440/459975
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
Aanvullende classificatie (cpv): 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites, 72415000 Verlenen van host-diensten voor websites
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze niet openbare procedure bestaat uit enkel 1 perceel. idem aan hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen