2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo-hulpmiddelen 2025
Beschrijving: Huur en onderhoud van Wmo-hulpmiddelen voor de inwoners van gemeente Lansingerland. Circa 800 uitstaande middelen. Omvang van de opdracht betreft nu circa € 700.000 op jaarbasis.
Interne identificatiecode: D24-00815
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wmo-hulpmiddelen
Beschrijving: Het huren en onderhouden van Wmo-hulpmiddelen. Circa 800 uitstaande hulpmiddelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is sprake van verlengingsopties.