636827-2026 - Resultaat
Nederland – Sokken – Sokken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sokken
Beschrijving: De Opdracht omvat het produceren en leveren van sokken aan de Politie. De aanbesteding vindt plaats door een zogeheten Europees Openbare procedure en betreft een elektronische aanbestedingsprocedure die geheel via Mercell Source to Contract (hierna het Aanbestedingsplatform) verloopt. Alle minimale eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het Programma van Eisen (bijlage B) en in de Producteisen (bijlage C1 t/m C4) welke apart zijn te downloaden via het Aanbestedingsplatform. Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: - Sokken zwart dik; - Sokken zwart dun; - Sokken blauw vochtregulerend; - Sokken sport wit. Buiten de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: -Overige sokken
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18317000 Sokken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 3 070 000