637190-2026 - Resultaat
België – Nachtkijkers – Aankoop Binocular Night Vision Devices (BNVD) + onderhoudscontract
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop Binocular Night Vision Devices (BNVD) + onderhoudscontract
Beschrijving: Aankoop Binocular Night Vision Devices (BNVD) + onderhoudscontract
Interne identificatiecode: MRMP-S/P Nr. 25SP110
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38632000 Nachtkijkers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: MRMP-S/P Nr. 25SP110 - 1
Beschrijving: Binocular Night Vision Devices (BNVD) + onderhoudscontract
Interne identificatiecode: 1