637253-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwen van dijk – Gebiedsontwikkeling Grebbedijk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Gebiedsontwikkeling Grebbedijk
Beschrijving: Versterken Grebbedijk en realiseren gebiedsambities Versterken van 5,5 km dijk, graven KRW-geul en realiseren natuurontwikkeling in uiterwaarden
Interne identificatiecode: P8503RF
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Concurrentiegerichte dialoog met selectie via selectiecriteria om te komen tot 3 gegadigden voor de dialoog- en inschrijvingsfase
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45247230 Bouwen van dijk
Aanvullende classificatie (cpv): 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater, 45233320 Funderingswerkzaamheden voor wegen, 45246000 Werkzaamheden voor rivierdebietregeling en hoogwaterbeheersing, 45247120 Waterwegen, met uitzondering van kanalen, 45247211 Bouwen van damwal, 45248000 Bouwwerkzaamheden voor hydromechanische installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het Werk
Beschrijving: Dijkversterking en gebiedsambities
Interne identificatiecode: 1