637626-2022 - MededingingNederland-Lelystad: Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31184745 Analyse doelbereik 2027 Kaderrichtlijn Water (KRW)
Referentienummer: 31184745
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de Kaderrichtlijn Water is het bereiken van een goede toestand van oppervlaktewaterlichamen in 2027.
Met de analyse doelbereik wil Rijkswaterstaat een beter beeld krijgen van in hoeverre we de (onderliggende) chemische en ecologische doelen in 2027 daadwerkelijk halen. Daarnaast is inzicht nodig in de oorzaken van het eventueel niet bereiken van doelen en welke mogelijkheden Rijkswaterstaat heeft om dit voldoende onderbouwd te verantwoorden.
De opgave waar Rijkswaterstaat voor staat is, naast het uitvoeren van de maatregelen, zich voor te bereiden op het verantwoordingsmoment in 2027.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90714500 Diensten voor milieukwaliteitscontrole
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor 54 waterlichamen wordt een Rapportage Analyse doelbereik (werktitel) opgesteld. De rapportages zijn uniform opgesteld en opgebouwd en zijn digitaal toegankelijk via een centrale ingang, zodat alle informatie makkelijk toegankelijk en vindbaar is voor de RWS organisatie.
Deze digitale rapportage is een eenvoudig interactief document (bijv. PDF) waarin resultaten waar mogelijk visueel worden gepresenteerd (bijv. in een dashboard). Dit document is een groeidocument en dient in een later stadium door RWS eenvoudig te kunnen worden geactualiseerd/aangevuld. De opdrachtnemer wordt gevraagd een voorstel te doen om deze rapportage optimaal en op efficiënte wijze vorm te geven.