2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst consultancy in het kader van implementatie S/4HANA bij groep Stad Antwerpen
Beschrijving: Raamovereenkomst consultancy in het kader van implementatie S/4HANA bij groep Stad Antwerpen
Interne identificatiecode: GAC_2025_03554
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03554 - 1
Interne identificatiecode: 1