Aanbesteder wil in een bouwteamverband een partnerschap aangaan met een (combinatie van) marktpartij(en) voor de voorbereiding en UAV-contractvorming van de werkzaamheden. Voor de eventueel aan Opdrachtnemer te gunnen opdracht voor de uitvoering van het planmatig onderhoud is het uitgangspunt uitvoering op basis van het tot stand gekomen RAW-bestek.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Voornaamste plaats van uitvoering:
Coenecoop, Waddinxveen, Gouda.
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie selectieleidraad.