638006-2026 - Resultaat
België – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Tijdelijke versterking Aankoop (Operationele- + Strategische aankoop)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Tijdelijke versterking Aankoop (Operationele- + Strategische aankoop)
Beschrijving: De opdracht betreft tijdelijke administratieve ondersteuning voor de dienst operationele- of strategische aankoop, met het oog op het opvangen van tijdelijke afwezigheden en het waarborgen van de continuïteit van de werking. Voor beide percelen wordt een medior profiel gezocht met 3 tot 5 jaar ervaring.
Interne identificatiecode: 20260081
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Tijdelijke administratieve ondersteuning operationele aankoop
Beschrijving: De opdracht betreft tijdelijke administratieve ondersteuning voor de dienst operationele aankoop, met het oog op het opvangen van tijdelijke afwezigheden en het waarborgen van de continuïteit van de werking. Voor dit perceel wordt een medior profiel gezocht met 3 tot 5 jaar ervaring.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Tijdelijke administratieve ondersteuning strategische aankoop
Beschrijving: De opdracht betreft tijdelijke administratieve ondersteuning voor de dienst strategische aankoop, met het oog op het opvangen van tijdelijke afwezigheden en het waarborgen van de continuïteit van de werking. Voor dit perceel wordt een medior profiel gezocht met 3 tot 5 jaar ervaring.
Interne identificatiecode: 2