2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten Westerveld en Dalfsen
Beschrijving: Gemeente Westerveld en gemeente Dalfsen zijn op zoek naar een accountant die hen bijstaat in de controlerende functie. Tussentijds rapporteert de accountant per gemeente via een managementletter/separate boardletter. Aan het einde van deze controle moet een controleverklaring worden opgeleverd waarin de accountant een oordeel geeft over de getrouwheid van de verantwoording. Daarnaast brengt de accountant een accountantsrapport uit met daarin onder andere de belangrijkste bevindingen. Onder accountantsdiensten worden de volgende werkzaamheden verstaan: 1. Certificerende functie, waaronder: 1a) Interim-controle (in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole); 1b) Jaarrekeningcontrole; 1c) SISA* verantwoording. 2. Natuurlijke adviesfunctie; 3. De ondersteunende functie.
Interne identificatiecode: 25.GZ.012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Accountantsdiensten gemeente Westerveld
Beschrijving: Accountantsdiensten voor gemeente Westerveld Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor beide percelen geldt dat de Overeenkomst, met ingangsdatum 1 juli 2026, een looptijd heeft van drie (3) jaar met verlengingsopties van maximaal twee (2) keer één (1) jaar verlenging.
Perceel: LOT-0002
Titel: Accountantsdiensten gemeente Dalfsen
Beschrijving: Accountantsdiensten voor gemeente Dalfsen Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 2