2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding niet standaard meubilair t.b.v. CVO Rotterdam i.s.m. Verus
Beschrijving: zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: cvo rotterdam niet standaard meubilair
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000