638196-2024 - Resultaat
België – Massaspectrometers – AOZB24-5114 - LEVERING EN INSTALLATIE VAN EEN HIGH-THROUGHPUT MASSASPECTROMETER SET-UP
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AOZB24-5114 - LEVERING EN INSTALLATIE VAN EEN HIGH-THROUGHPUT MASSASPECTROMETER SET-UP
Beschrijving: AOZB24-5114 - LEVERING EN INSTALLATIE VAN EEN HIGH-THROUGHPUT MASSASPECTROMETER SET-UP
Interne identificatiecode: AOZB24-5114
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AOZB24-5114 - 1
Interne identificatiecode: 1