638254-2024 - Resultaat
Nederland – Reinigingsdiensten – Schoonmaak opvanglocaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak opvanglocaties
Beschrijving: Gemeente Altena heeft op dit moment vijf locaties, waarvan vier locaties onder deze opdracht vallen, waar zij Oekraïners opvangen. Deze locaties dienen schoon gehouden te worden, dat is dan ook de directe aanleiding van deze aanbesteding. De locaties kunnen wijzigen in aantal en kunnen van doelgroep wisselen. Ook dient er rekening gehouden te worden met mogelijke sluiting van locaties van de opvanglocaties. Het is van belang dat de gekozen partij affiniteit heeft met de huidige doelgroep en mogelijke toekomstige doelgroepen. Ervaring en affiniteit is een pré. We zoeken naar een partij die aandacht en respect heeft voor verschillende culturen, andere normen en waarden en om kan gaan met taalbarrières. Dit vraagt om een bepaalde mate van sturing en aandacht op een respectvolle manier. Vier locaties vallen onder deze opdracht. De locaties kunnen wijzigen in aantal en kunnen van doelgroep wisselen. Ook dient er rekening gehouden te worden met mogelijke sluiting van locaties van de opvanglocaties.
Interne identificatiecode: K010442
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding vindt plaats middels een Europese procedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, objectiviteit, non-discriminatie en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert de inschrijver zich aan de bepalingen zoals opgenomen in alle aanbestedingsdocumenten. De inschrijvingen worden op de volgende onderdelen beoordeeld: ● Prijs; ● K1 Plan van aanpak “Implementatie van de opdracht”; ● K2 Casus behandeling.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Altena heeft op dit moment vijf locaties, waarvan vier locaties onder deze opdracht vallen, waar zij Oekraïners opvangen. Deze locaties dienen schoon gehouden te worden, dat is dan ook de directe aanleiding van deze aanbesteding. De locaties kunnen wijzigen in aantal en kunnen van doelgroep wisselen. Ook dient er rekening gehouden te worden met mogelijke sluiting van locaties van de opvanglocaties. Het is van belang dat de gekozen partij affiniteit heeft met de huidige doelgroep en mogelijke toekomstige doelgroepen. Ervaring en affiniteit is een pré. We zoeken naar een partij die aandacht en respect heeft voor verschillende culturen, andere normen en waarden en om kan gaan met taalbarrières. Dit vraagt om een bepaalde mate van sturing en aandacht op een respectvolle manier. Gemeente Altena heeft op dit moment vijf locaties, waarvan vier locaties onder deze opdracht vallen, waar zij Oekraïners opvangen. Deze locaties dienen schoon gehouden te worden, dat is dan ook de directe aanleiding van deze aanbesteding. De locaties kunnen wijzigen in aantal en kunnen van doelgroep wisselen. Ook dient er rekening gehouden te worden met mogelijke sluiting van locaties van de opvanglocaties.
Interne identificatiecode: 1