2. Procedure
Procedure
Titel: Gecoördineerde fotografie en videoproductie in het buitenland
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor gecoördineerde fotografie en videoproductie in het buitenland. De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde, inclusief optiejaren, van circa € 700.000,- exclusief btw en exclusief indexering. Deze geraamde totale opdrachtwaarde is indicatief en vormt een inschatting van de te verwachten omvang van de opdracht. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de onder deze Raamovereenkomst af te nemen opdrachten bedraagt € 840.000,- exclusief btw, inclusief indexatie, gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst. Dit bedrag vormt de absolute en bindende bovengrens van de totale waarde van alle op basis van deze Raamovereenkomst af te nemen opdrachten. Zodra deze maximale waarde is bereikt, kunnen onder de Raamovereenkomst geen verdere opdrachten meer worden geplaatst.
Interne identificatiecode: IUC202606078
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92110000 Productie van films en video's en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79961000 Fotografische diensten, 92100000 Film- en videodiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met een looptijd van twee (2) jaar met, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, twee (2) maal de optie tot verlenging van één (1) jaar. Verlenging vindt stilzwijgend plaats. Indien er geen gebruik wordt gemaakt van de verlenging dan zal dit drie (3) maanden voor het verstrijken van de initiële looptijd kenbaar worden gemaakt aan Opdrachtnemer door Opdrachtgever.