2. Procedure
Procedure
Titel: Masthoogwerkers
Beschrijving: De RDW voert steeds vaker inspecties uit op onder meer waterstof- en elektrisch aangedreven bussen. Hiervoor moeten RDW medewerkers veilig op hoogte kunnen werken. Om een veilige, stabiele en efficiënte werkhoogte te kunnen waarborgen, is de inzet van masthoogwerkers noodzakelijk. Omdat de RDW deze werkzaamheden momenteel op 16 keuringslocaties, verspreid door Nederland, uitvoert, zullen er 16 masthoogwerkers geleverd en onderhouden moeten worden. Tevens dienen RDW-medewerkers geïnstrueerd/ opgeleid te worden om de masthoogwerkers veilig en verantwoord te kunnen gebruiken. Deze Opdracht/ Overeenkomst heeft betrekking op het volgende: 1. Aanschaf & levering van 16 masthoogwerkers voor alle keuringslocaties van de RDW. 2. Opleiding (inclusief certificering) voor RDW-medewerkers die de masthoogwerkers gaan gebruiken. Dit betreft initieel 48 RDW-medewerkers (voor ingebruikname masthoogwerkers). Tijdens de onderhoudsperiode worden nieuwe individuele medewerkers opgeleid indien noodzakelijk/gewenst. 3. Onderhoud (preventief en correctief) van de masthoogwerkers voor een periode van 10 jaar. 4. Uitvoeren van wettelijk verplichte keuringen en/ of certificeringen van de masthoogwerkers. 5. Uitbreidingen (w.o. ook accessoires) en/ of wettelijk verplichte aanpassingen van de masthoogwerker(s).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 44481000 Hoogwerkers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000