2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure bouwmanagementbureau t.b.v. Beroepsonderwijscampus Emmen
Beschrijving: Betreft de Selectieleidraad voor de Europese aanbesteding niet-openbare procedure voor het aantrekken van één bouwmanagementbureau ten behoeve van nieuwbouw van een aantal gebouwen ten behoeve van de Beroepsonderwijscampus Emmen voor Stichting NHL Stenden en Stichting Drenthe College Terra. Het begeleiden bij de nieuwbouw van meerdere gebouwen tbv Beroepsonderwijscampus Emmen.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71244000 Kostenberekening en -bewaking, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwmanagementbureau tbv Beroepsonderwijscampus Emmen
Beschrijving: Selectieleidraad voor de Europese aanbesteding niet-openbare procedure voor het aantrekken van één bouwmanagementbureau ten behoeve van nieuwbouw van een aantal gebouwen ten behoeve van de Beroepsonderwijscampus Emmen voor Stichting NHL Stenden en Stichting Drenthe College Terra.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optionele verlengingen van maximaal drie (3) maal 12 maanden.