638900-2024 - Mededinging
België – Medische verbruiksartikelen – Leveringen van infuusleidingen en toebehoren
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveringen van infuusleidingen en toebehoren
Beschrijving: Het Algemeen ziekenhuis Sint-Maria te Halle wenst over te gaan tot een overeenkomst voor levering van infuusleidingen en toebehoren gedurende een periode van 2 jaar, met de mogelijkheid om 2 maal met telkens 1 jaar te verlengen. Bestellen op afroep De opdrachten binnen deze overeenkomst zullen op afroep, aan de hand van afzonderlijke bestelbonnen, gebeuren.
Interne identificatiecode: PPP0QX-294/4136/AZSINTMARIA/2024-013
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Standaard infuusleidingen
Beschrijving: Standaard infuusleidingen
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Infuusleiding voor gebruik met infuuspomp (non dedicated)
Beschrijving: Infuusleiding voor gebruik met infuuspomp (non dedicated)
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Infuusleiding met debietregelaar en 2 naaldloze bijspuitpunten
Beschrijving: Infuusleiding met debietregelaar en 2 naaldloze bijspuitpunten
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Transfusieleidingen
Beschrijving: Transfusieleidingen
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Verlengleiding voor spuitpomp
Beschrijving: Verlengleiding voor spuitpomp
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Connectoren met leiding
Beschrijving: Connectoren met leiding
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Kranenbalken
Beschrijving: Kranenbalken
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Toebehoren
Beschrijving: Toebehoren
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Driewegkranen
Beschrijving: Driewegkranen
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2024-013_9