639660-2023 - Mededinging
Nederland – Kantine- en cateringdiensten – Banqueting / Catering (bestelde lunches en warme maaltijden op locaties)
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Banqueting / Catering (bestelde lunches en warme maaltijden op locaties)
Beschrijving: Het naar behoefte verzorgen van de catering (lunch/diner) op het oefencentrum TSC en het naar behoefte verzorgen van de catering (lunch/diner) op de diverse locaties van Opdrachtgever in Twente. Waar mogelijk dient gebruik te worden gemaakt van lokale / regionale onderaannemers, om bijvoorbeeld te voorzien in de behoefte van kleinere hoeveelheden lunches / diner. De Opdrachtnemer heeft als hoofdaannemer hierin een coördinerende en faciliterende rol. In nader overleg; zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne identificatiecode: Z-230022
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure, voldoende aanbieders, maar niet de verwachting dat hier veel partijen op gaan inschrijven.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Twente Safety Campus (TSC)
Beschrijving: Zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van opdracht met 1 x 12 maanden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Enschede met omliggende kazernes
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Hengelo met omliggende kazernes
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Almelo met omliggende kazernes
Interne identificatiecode: 4