639718-2023 - Mededinging
België – Groenten, fruit en aanverwante producten – Aankoop en levering van groenten en fruit.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en levering van groenten en fruit.
Beschrijving: Onder de koepel van Zorg Kortrijk zijn er vijf woonzorgcentra, waarvan er op twee (WZC De Weister en WZC De Zon) kleinschalig wordt gekookt (op iedere afdeling voor en samen met de bewoners) en waar er nog drie keukens gekoppeld zijn aan een WZC (WZC Sint Jozef, WZC Ter Melle en WZC Biezenheem). Daarnaast is er de centrale keuken, die de maaltijden aan huis op zich neemt alsook maaltijden levert aan wijkcentra, buitenschoolse opvang en crèches. Men draagt voedselveiligheid, kwaliteit en betaalbaarheid hoog in het vaandel. Men zet zich dagelijks in voor het bereiden van ongeveer 1200 maaltijden en dit met veel toewijding en zorg. Het bestuur opteert om zoveel mogelijk seizoensgebonden producten aan te kopen, dit zowel voor groenten als voor fruit. Er wordt dus gewerkt met duurzame producten. Zo kunnen wij ervoor zorgen dat er in onze keukens per maand een aangepaste bestellijst is met de producten die in dit seizoen voor handen zijn. OCMW Zwevegem heeft 1 woonzorgcentrum en een dienstmaaltijden aan huis. Zwevegem bereidt gemiddeld 270 maaltijden per dag.
Interne identificatiecode: 10/18/2023 4:50 PM 3PID2889 2023/2889
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aankoop en levering van groenten en fruit.
Interne identificatiecode: 2023/2889
Belangrijkste classificatie (cpv): 03221000 Groenten
Aanvullende classificatie (cpv): 15330000 Verwerkte groenten en fruit, 03200000 Granen, aardappelen, groenten, vruchten en noten