639721-2025 - Mededinging
België – Diverse geneesmiddelen – Raamovereenkomst voor aankoop van Paclitaxel Albumine-gebonden Nanodeeltjes
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop van Paclitaxel Albumine-gebonden Nanodeeltjes
Beschrijving: Raamovereenkomst voor aankoop van Paclitaxel Albumine-gebonden Nanodeeltjes
Interne identificatiecode: PPP103-2696/5542/APO-2025/19-VDL
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: APO-2025/19-VDL_1