639741-2024 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Microsoft licenties volgens VNG GT-Microsoft framework
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft licenties volgens VNG GT-Microsoft framework
Beschrijving: Leveren van Microsoft werkplek licenties onder VNG GT Microsoft framework van 2022. Binnen de Gemeente wordt gebruik gemaakt van Microsoft producten als standaard voor de werkplekken. Er is op dit moment geen sprake van een overeenkomst met Microsoft. De licenties worden nu op maandbasis afgenomen. ca. 250 licenties
Interne identificatiecode: Z.1226955
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Microsoft licenties
Beschrijving: De gemeente gebruikt Microsoft producten als standaard voor de werkplekken. De Gemeente wenst een nieuwe overeenkomst te sluiten met een LSP conform het GT framework dat tussen de VNG en Microsoft is overeengekomen eind 2022.
Interne identificatiecode: 1