640410-2023 - ResultaatNederland-Oirschot: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Schoonmaakonderhoud NIDI
Referentienummer: T34700
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Voor het Nederlands Interdisciplinair Demografisch Instituut (NIDI)  is deze Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud  in de markt gezet.
Het instituten is onderdeel van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen (KNAW). Voor meer informatie over de KNAW, zie www.knaw.nl.
De opdracht bestaat uit dagelijkse en periodieke schoonmaakonderhoud.  Vloeronderhoud en glasbewassing op afroep.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor het Nederlands Interdisciplinair Demografisch Instituut (NIDI) is deze Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud in de markt gezet.
De opdracht bestaat uit dagelijkse en periodieke schoonmaakonderhoud. Vloeronderhoud en glasbewassing op afroep.