640789-2024 - Mededinging
België – Bereiden van maaltijden – levering van (kant en klare) baby- en peutermaaltijden en algemene voeding aan de kinderdagverblijven ‘De Sterre’ en ‘C. Heymans’ van Universiteit Gent
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: levering van (kant en klare) baby- en peutermaaltijden en algemene voeding aan de kinderdagverblijven ‘De Sterre’ en ‘C. Heymans’ van Universiteit Gent
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het leveren van bereide maaltijden en algemene voeding aan de kinderdagverblijven. De UGent heeft 2 kinderdagverblijven in eigen beheer. Eén met 84 opvangplaatsen en één met 42 opvangplaatsen. Deze opdracht omvat: De levering van maaltijden voor baby’s en peuters, dit omvat zowel traditionele maaltijden als dieetmaaltijden, inclusief soep en fruitpappen (grof en fijn). De leeftijdsgroepen die onder deze opdracht vallen zijn: - Baby’s met een leeftijd van 4-6 maanden (allergenenvrij en zoutarm) - Baby’s met een leeftijd van 6-8 maanden (allergenenvrij en zoutarm) - Baby’s met een leeftijd van 8-12 maanden (allergenenvrij en zoutarm) - Peuters (12 tot 36 maanden)
Interne identificatiecode: PPP01G-2769/4206/24VOM006
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55321000 Bereiden van maaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 24VOM006 - perceel 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 55523000 Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven