2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van keukenbenodigdheden
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van keukenbenodigdheden
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5418/4836/SLS/2023/012 - ID5418
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SLS/2023/012 - ID5418_1
Aanvullende classificatie (cpv): 39221000 Keukenuitrusting, 39221100 Keukengerei, 39314000 Industriële keukenuitrusting, 39711200 Keukenmachines, 39711211 Keukenmixers