640931-2022 - MededingingBelgië-Brussel: Reclame- en marketingdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese Aardappelen Promotiecampagne.
Referentienummer: VLAM-VLAM/2022/15-2-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79340000 Reclame- en marketingdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
VLAM, Bord Bia en Europatat willen hun huidige promotiecampagne 'Aardappelen, bereid je voor om verrast te worden – Europa's favoriet sinds 1536' voortzetten om de consumptie van verse aardappelen op EU-niveau en meer bepaald in hun landen (België (Vlaanderen) en Ierland en in Frankrijk) in het kader van het EU-promotieprogramma van landbouwproducten.
Het doel van de campagne is om de volgende generaties consumenten (Europese jongvolwassenen tussen 18-34 jaar) weer enthousiast te maken voor verse aardappelen, zodat verse aardappelen ook in de toekomst een plekje in onze keuken hebben. De campagneacties omvatten een mix van promotionele activiteiten. We willen onze doelgroep bewust maken van de plaats van verse aardappelen in een hedendaagse levensstijl (d.w.z. veelzijdigheid van aardappelen, door middel van recepten en video's) en over de gezonde en duurzame voordelen van verse aardappelen.
Onze doelgroep zal bereikt worden via een multi-channel media-aanpak, d.w.z. een mix van native advertising (zowel online als print), een social media mix op verschillende platformen (Facebook, Instagram, Pinterest, TikTok) en online video.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Gezamenlijke acties + acties Europatat
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het gemeenschappelijke bureau zal verantwoordelijk zijn voor het maken van alle gemeenschappelijke campagnetools, d.w.z. het bijwerken van bestaande websites (https://www.preparetobesurprised.eu/), het bijwerken van bestaande Instagram-accounts met nieuw materiaal, het maken van posts op sociale media, het maken van recepten en creatie van 1 gemeenschappelijke video. Het bureau zal ook contact moeten hebben met de lokale bureaus, om alle creaties af te stemmen op de gemeenschappelijke look-and-feel van de campagne.
Het gemeenschappelijk bureau is ook verantwoordelijk voor het maken van de social media posts voor Europatat.
Acties Vlaanderen
Perceel nr.: 2
Het agentschap voor de Vlaamse acties zal instaan voor de uitvoering van de campagne in Vlaanderen, gebruikmakend van materiaal dat in de vorige campagne en door het nieuwe gemeenschappelijke agentschap werd gecreëerd (zie perceel 1). Specifieke acties voorzien in Vlaanderen zijn: samenwerking met influencers en lokale video.
Acties Frankrijk
Perceel nr.: 3
Het bureau voor de Franse acties zal verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de campagne in Frankrijk, gebruikmakend van materiaal dat in de vorige campagne en door het nieuwe gemeenschappelijke bureau is gemaakt (zie perceel 1). Specifieke acties voorzien in Frankrijk zijn: samenwerking met influencers, extra social media posts (naast die in perceel 1) en lokale video.
Acties Ierland
Perceel nr.: 4
Het bureau voor de Ierse acties zal verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de campagne in Ierland, gebruikmakend van materiaal dat in de vorige campagne en door het nieuwe gemeenschappelijke bureau is gemaakt (zie perceel 1). Specifieke acties voorzien in Ierland zijn: samenwerking met influencers en lokale video.