2. Procedure
Procedure
Titel: Architect MFA Rijpelberg
Beschrijving: Bouwkundig en architectonisch ontwerp voor MFA Rijpelberg. • Scholen: 3.650 m² (inclusief 280 m² voor ‘schoolplus’ functie) • Kinderopvang: 930 m² • Wijkhuis: 809 m² • Sportzaal: 1.100 m² • Zorg & ondersteuning: 470 m² • Buitenspeelterrein 1.200 m2 De opdracht omvat mede ontwerpcoördinatie/integratie, aanvraag omgevingsvergunning, alsmede esthetische directievoering en esthetisch toezicht. Ook het hele proces begeleiden voor het verkrijgen van draagvlak (participatie) voor het ontwerp behoort tot de opdracht. MFA ca 7000 m2 bvo Plangebied inclusief buitenruimte ca 18.000 m2
Interne identificatiecode: 52367687
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Aanvullende classificatie (cpv): 71420000 Landschapsarchitectuurdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Bouwkundig en architectonisch ontwerp voor MFA Rijpelberg. (zie verder de bij de hoofdopdracht gegeven omschrijving) MFA ca 7000 m2 bvo Gehele plangebied inclusief openbare ruimte 18000 m2
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aanvullende classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur