641472-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten Zuiveringskring Gouda (DIG-16781)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten Zuiveringskring Gouda (DIG-16781)
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft tot doel één Opdrachtnemer te contracteren voor het verrichten van de ingenieursdiensten ten behoeve van de sloop, renovatie en optimalisatie van de Zuiveringskring Gouda Na uitvoering van het Project moet de Zuiveringskring voor een periode van vijftien jaar na oplevering zonder groot onderhoud voldoen aan alle (dan) geldende wet- en regelgeving. De Opdracht betreft alle adviesdiensten die nodig zijn om dit Projectresultaat te behalen. Naast de noodzakelijke werkzaamheden, biedt het Project ook de kans optimalisaties door te voeren en bestaande innovaties verder te ontwikkelen. Ze mogen echter niet ten koste gaan van het voortvarend bereiken van het Projectresultaat.
Interne identificatiecode: DIG-16781
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Deze aanbesteding heeft geen percelen
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft tot doel één Opdrachtnemer te contracteren voor het verrichten van de ingenieursdiensten ten behoeve van de sloop, renovatie en optimalisatie van de Zuiveringskring Gouda. Na uitvoering van het Project moet de Zuiveringskring voor een periode van vijftien jaar na oplevering zonder groot onderhoud voldoen aan alle (dan) geldende wet- en regelgeving. De Opdracht betreft alle adviesdiensten die nodig zijn om dit Projectresultaat te behalen. Naast de noodzakelijke werkzaamheden, biedt het Project ook de kans optimalisaties door te voeren en bestaande innovaties verder te ontwikkelen. Ze mogen echter niet ten koste gaan van het voortvarend bereiken van het Projectresultaat.
Interne identificatiecode: 1