641784-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Maaien openbare grasvelden Dongen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien openbare grasvelden Dongen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het maaien van gazons b. het maaien van bollenloof c. het maaien en ruimen van ruw gras en kruidenrijke grasvelden d. het bijmaaien rondom bomen en obstakels 600000
Interne identificatiecode: K011102
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het maaien van gazons b. het maaien van bollenloof c. het maaien en ruimen van ruw gras en kruidenrijke grasvelden d. het bijmaaien rondom bomen en obstakels
Interne identificatiecode: 1