Deze opdracht komt voort uit het DAS Training- en opleidingsdiensten. De opdracht ziet op het inzetten van een critical friend ten aanzien van de diverse examencommissies binnen Curio.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen