642341-2025 - Mededinging
Nederland – Reinigingsdiensten – Eu aanbesteding schoonmaak Stichting Eye Filmmuseum
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Eu aanbesteding schoonmaak Stichting Eye Filmmuseum
Beschrijving: Scope van de opdracht Binnen de opdracht valt: - Regulier schoonmaakonderhoud; - Periodiek schoonmaakonderhoud; - Regie werkzaamheden; het uitvoeren van extra dienstverlening op aanvraag; - Aanvullen van sanitaire voorzieningen uit voorraad; - Vloeronderhoud. Optioneel binnen de opdracht valt: - Het vegen van straten en parkeerplaatsen; - Het verwijderen van zwerfvuil; - Het onderhoud van/aan schoonloopmatten; - Schoonmaak computerapparatuur, beeldschermen, telefoons, etc. Buiten de opdracht valt: - Schoonmaken van museale- en kunstobjecten in tentoonstellingsruimten en het Collectiecentrum, tenzij specifiek besproken is dat dit wel moet gebeuren. - Schoonmaken van technische apparatuur in cabines en atelierruimten, tenzij nadrukkelijk is afgesproken dat dit wel moet gebeuren. - Levering van sanitaire voorzieningen - Glasbewassing (m.u.v. het verwijderen van zichtbare vlekken of vingerafdrukken.) Looptijd van de Overeenkomst Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.
Interne identificatiecode: 2025-SMO304127
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: EU aanbesteding schoonmaak Stichting Eye Filmmuseum
Beschrijving: Scope van de opdracht Binnen de opdracht valt: - Regulier schoonmaakonderhoud; - Periodiek schoonmaakonderhoud; - Regie werkzaamheden; het uitvoeren van extra dienstverlening op aanvraag; - Aanvullen van sanitaire voorzieningen uit voorraad; - Vloeronderhoud. Optioneel binnen de opdracht valt: - Het vegen van straten en parkeerplaatsen; - Het verwijderen van zwerfvuil; - Het onderhoud van/aan schoonloopmatten; - Schoonmaak computerapparatuur, beeldschermen, telefoons, etc. Buiten de opdracht valt: - Schoonmaken van museale- en kunstobjecten in tentoonstellingsruimten en het Collectiecentrum, tenzij specifiek besproken is dat dit wel moet gebeuren. - Schoonmaken van technische apparatuur in cabines en atelierruimten, tenzij nadrukkelijk is afgesproken dat dit wel moet gebeuren. - Levering van sanitaire voorzieningen - Glasbewassing (m.u.v. het verwijderen van zichtbare vlekken of vingerafdrukken.) Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd van de Overeenkomst Het betreft een Overeenkomst voor drie (3) vaste jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zeven (7) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus tien (10) jaar duren.