2. Procedure
Procedure
Titel: Laag frequent specialistisch vloeronderhoud
Beschrijving: Visie FS streeft naar een duurzame, kosteneffectieve en professionele aanpak van vloeronderhoud. Wij zoeken een leverancier die ons volledig ontzorgt en actief meedenkt over het verlengen van de levensduur van onze vloeren, het optimaliseren van onderhoud en het creëren van een representatieve werkomgeving. Doelstelling van de opdracht Het realiseren van optimaal vloeronderhoud met een zo lang mogelijke levensduur van de vloerafwerkingen en een representatieve uitstraling van de werkomgeving, binnen het beschikbare budget.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Universiteit van Amsterdam – Roeterseilandscampus én Universiteitskwartier
Beschrijving: Betreft de campus REC en UK, zie aanbestedingstukken.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Hogeschool van Amsterdam & USC Amstelcampus
Beschrijving: Betreft de gehele HvA en USC Amstelcampus
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Universiteit van Amsterdam – Sciencepark & USC Sciencepark
Beschrijving: Betreft campus Sciencepark en het USC Sciencepark