2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en levering van aardappelen, groenten en fruit
Beschrijving: Deze opdracht betreft de aankoop en levering van aardappelen, groenten en fruit. De looptijd van deze overeenkomst bedraagt maximaal 4 jaar; de initiële duur van het contract bedraagt 2 jaar en wordt 2 keer stilzwijgend verlengd met telkens een periode van 1 jaar behoudens aangetekende opzeg in de lopende periode van 1 jaar. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheden.
Interne identificatiecode: PPP0QX-276/4153/AZSINTMARIA/2023-013
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AZSINTMARIA/2023-013 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 03200000 Granen, aardappelen, groenten, vruchten en noten, 03220000 Groenten, vruchten en noten, 03221000 Groenten, 03221300 Bladgroenten, 03221400 Koolgroenten, 15330000 Verwerkte groenten en fruit, 15331000 Verwerkte groenten, 15331130 Bonen, erwten, paprika's, tomaten en andere groenten, 15331140 Bladgroenten en koolgewassen
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De ondernemer voegt aan de offerte de prijslijst toe van het assortiment, van graatloze diepvries- en bereide vis, dat de ondernemer aanbiedt naast de posten opgenomen in de inventaris. De ondernemer geeft de voorwaarden mee waarbij de aanbestedende overheid kortingen kan verkrijgen bij de aankoop van het extra aangeboden assortiment: 1. Staffelkorting volgens het bestelbedrag 2. Online bestelling via de webshop 3. Bestelling voor levering volgende werkdag 4. Bestelling voor levering 2e volgende werkdag 5. etc...)