2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding levering hardware en aanverwante dienstverlening – Provincie Noord-Holland
Beschrijving: De Provincie Noord-Holland start een Europese aanbesteding voor de levering van hardware en aanverwante dienstverlening. De opdracht heeft betrekking op het leveren van hardware, bijbehorende dienstverlening en ondersteuning ten behoeve van de provinciale organisatie. De Provincie Noord-Holland heeft als ambitie dat de opdracht duurzaam wordt uitgevoerd, binnen de gestelde kaders, eisen en financiële mogelijkheden. De provinciale doelstellingen op het gebied van maatschappelijk verantwoord inkopen zijn opgenomen op Inkoop en aanbesteden via de website van de Provincie Noord-Holland. Binnen deze aanbesteding zijn minimale eisen en voorwaarden opgenomen ten aanzien van duurzaamheid, waaronder aspecten op het gebied van circulair gebruik, levensduurverlenging en verantwoord omgaan met hardware en aanverwante dienstverlening. De Opdracht betreft een Raamovereenkomst voor de levering van hardware en aanverwante dienstverlening ten behoeve van de Provincie Noord-Holland. De initiële looptijd bedraagt vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot tweemaal een verlenging van twee (2) jaar. De Provincie Noord-Holland gaat uit van een jaarlijks afnamevolume van circa € 3.000.000 exclusief btw. Op basis van de maximale looptijd bedraagt de totale geraamde contractwaarde circa € 24.000.000 exclusief btw. De genoemde omvang betreft uitsluitend een indicatie. Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend. De Provincie Noord-Holland heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 24.000.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: EA-2026-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Provincie Noord-Holland organiseert een Europese openbare aanbestedingsprocedure voor het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de levering van hardware en aanverwante dienstverlening. De opdracht omvat onder meer de levering van werkplekhardware, randapparatuur, garantie-, reparatie- en vervangingsdiensten en ondersteuning van bestel- en leverprocessen. Gunning vindt plaats op basis van de economisch meest voordelige inschrijving (EMVI) op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 50320000 Reparatie en onderhoud van pc's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1